Tagi

  • Home
  • /
  • DIY
  • /
  • Naklejki na schody – new stickers

Naklejki na schody – new stickers

Pierwszy wpis na blogu musi być czymś wow – i naklejki dekoracyjne, które chcielibyśmy Wam pokazać takie właśnie są! Kolorowe, przyciągające wzrok, niespotykane i oryginalne. Nadają się zarówno jako motyw odświeżający starsze, niezbyt ładne schody, jak i dodający charakteru nowemu, surowemu wnętrzu.

 

Dotychczas mogliśmy podziwiać podobne rozwiązania jedynie w zagranicznej telewizji i programach remontowych typu HGTV. Ale czasy się zmieniają i nowoczesne rozwiązania przyszły i do nas (na szczęście!).

Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji do wykonania samodzielnie, bądź zlecenia fachowcowi. Wystarczy zakupić odpowiednią ilość naklejek w wybranym przez nas motywie, dociąć stickers na wysokość schodka, nakleić uważając, aby pod naklejkę nie przedostały się bąbelki powietrza i gotowe! Wystarczy już tylko cieszyć oko.

Stikersy możecie znaleźć np. na bonami.pl, pixers.pl, etsy.com i oczywiście allegro i aliexpress.com.

Mix wzorów i kolorów daje nam mnóstwo możliwości aranżacji. Szczególnie popularne są wzory orientalne, marokańskie patchworki oraz widoki np. wodospad.

 

Obrazek tytułowy oraz powyżej: moonwallstickers.com

 

browndesigninc.com

 

mikeschaapbuilders.com

 

pinterest.com

 

pinterest.com

 

pinterest.com

 

Innym pomysłem są napisy na schodach – nasze motto, cytat z ulubionej książki, bądź każdy inny tekst, który nam się podoba.

pinterest.com

 

Fanom stylu industrialnego polecam cegły/murowane elementy.

aliexpress.com

 

Pomysłów jest mnóstwo, wszystko zależy jedynie od Waszej wyobraźni.

Dajcie znać w komentarzach czy skorzystacie z takich właśnie naklejek.

Dodaj komentarz