Tagi

  • Home
  • /
  • DIY
  • /
  • Jadalnia na święta – jak przystroić?
jadalnia stół wigilijny wigilia święta dekoracje jak przystroić boże narodzenie christmas

Jadalnia na święta – jak przystroić?

Świąteczny klimat zapanował w domach, Mikołaj już dawno podarował nam prezenty, choinka pięknie świeci w salonie, ale czy nie zapomnieliśmy o jadalni i kuchni? Dlaczego nie mielibyśmy postawić dekoracji bożonarodzeniowych i tam?

Dziś kolejna część inspiracji na święta Bożego Narodzenia. Pokażemy Wam jak z pomysłem ozdobić miejsce, w którym jemy posiłki – stoły, lady kuchenne i krzesła. W formie i kształcie panuje pełna dowolność, ogranicza nas jedynie rozmiar dekoracji i naszej jadalni.

Zdjęcia pochodzą z serwisu Pinterest. W kolejnym poście ciąg dalszy dekoracji świątecznego stołu – tym razem skupimy się na stole typowo wigilijnym i przybraniu talerzy.

Pozostałe posty z cyklu świątecznego:

jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia jadalnia stół święta boże narodzenie christmas jak ozdobić przystroić dekoracje wigilia

Zdjęcia pochodzą z serwisu Pinterest.

Dodaj komentarz